Τζούλι Μασίνο για Δέσποινα Βανδή: «Δεν μου έκανε κριτική, δεν μπορεί να πει κάτι για μένα»
Η τραγουδίστρια αναφέρθηκε στην κριτική που άκουσε από τη Δέσποινα Βανδή, η οποία κάποτε υπήρξε και μαθήτριά της, στο J2US
H Τζούλι Μασίνοέδωσε συνέντευξη κι αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στον φετινό κύκλο του J2US.
Η τραγουδίστρια μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Ποιος είναι πρωινιάτικα» και δήλωσε αρχικά, για την αποχώρησή της από το σόου του Alpha: «Δεν ήταν στο χέρι μου να μείνω παραπάνω στο J2US. Όλοι είπαν τα καλύτερα για εμένα και τον Σπύρο μας. Κάναμε ό,τι καλύτερο μπορούσαμε».
Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στην κριτική που άκουσε από τη Δέσποινα Βανδή, η οποία κάποτε υπήρξε και μαθήτριά της. «Η Δέσποινα Βανδή δεν είπε κάτι για εμένα. Δεν μου έκανε κριτική. Δεν μπορεί να πει κάτι για μένα», δήλωσε.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cszghibdzyex)
Κλείσιμο
Όσο για το Fame Story και το ενδεχόμενο να τη δούμε στον νέο κύκλο του μουσικού ριάλιτι, ανέφερε: «Πέρασαν 20 χρόνια και ο κόσμος ακόμα το θυμάται. Ήμουν κάθε μέρα σε κάθε σπίτι».
«Άκουσα από τα media πως κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι στον νέο κύκλο με τη Σοφία Βόσσου και τον Ανδρέα Μικρούτσικο. Θα δούμε, όταν έρθει εκείνη η ώρα. Δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει Fame Story χωρίς εμένα και τον Μικρούτσικο», τόνισε.
Τέλος, πρόσθεσε: «Δεν είναι η ώρα να πω εγώ στον Νίκο ότι είμαι εδώ, για να με θυμηθεί. Αν θέλει, είμαι πάντα ανοιχτή».
Οδηγός εκλογών 2023: Πως ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.