Ανάμεσα στους Έλληνες που επέλεξαν τη Μύκονο για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος ήταν και η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου.
Είναι γνωστή άλλωστε, η αγάπη που τρέφει η Instagrammer για το νησί, καθώς το επισκέπτεται πολύ συχνά.
Λίγο μετά τον χωρισμό της από τον Στάθη Σχίζα, εκμεταλλεύτηκε το τριήμερο για να ξεφύγει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις και να διασκεδάσει.
Η κάμερα του Mykonos Live TV την εντόπισε να περπατά στα Ματογιάννια, φορώντας μια εντυπωσιακή, ολόσωμη φόρμα. Στο πλευρό της ήταν ο φίλος της, Πάνος Μυλωνάς.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Σε μια ιδιαίτερη εκδήλωση που διοργάνωσε η Κωτσόβολος οι αθλητές από τις δύο αποστολές μίλησαν για τους αγώνες της ζωής τους, δίνοντας έμπνευση, ελπίδα και αισιοδοξία.
Στα 23 της χρόνια η σκοπεύτρια από τα Χανιά αγωνίζεται στους πρώτους Ολυμπιακούς Αγώνες της καριέρας της. Και μπορεί, όπως παραδέχεται να έχει άγχος, αλλά στο τέλος κερδίζει η ακόμα μεγαλύτερη προσμονή της για τη μεγαλύτερη έως σήμερα αθλητική πρόκληση της ζωής της.