Η Ναταλία Γερμανού αναφέρθηκε, ανάμεσα σε άλλα, στο περιστατικό με τη μπλούζα του συνεργάτη της, Γιάννη Κορδώνη, η οποία απεικόνιζε τον Κεμάλ, με αποτέλεσμα να ξεσηκώσει αντιδράσεις, στην κάμερα της εκπομπής «Πρωινό μας». Η παρουσιάστρια είχε προβεί σε δημόσια συγγνώμη.
Συγκεκριμένα, η Ναταλία Γερμανού δήλωσε: «Στεναχωρήθηκα κυρίως για μένα και για τον συνεργάτη μου που στεναχώρησε άλλους ανθρώπους. Είμαι ένας άνθρωπος που δεν φοβάμαι τη λέξη "συγγνώμη". Στο περιστατικό νιώθω ότι έφταιξα περισσότερο από τον Γιάννη γιατί οφείλω σαν παρουσιάστρια αυτής της εκπομπής, επειδή έχω διανύσει περισσότερα χιλιόμετρα τηλεοπτικά απ' ό,τι ο Γιάννης, τον οποίο τον αγαπάω αφάνταστα πολύ. Ο Γιάννης κάνει μια χιουμοριστική, σατιρική στήλη στην εκπομπή. Εγώ όμως γέλασα που σημαίνει ότι έχω το ίδιο, αν όχι μεγαλύτερο μερίδιο ευθύνης. Με το γέλιο μου στεναχώρησα και προσέβαλα ανθρώπους που που μεγάλο μέρος τους είναι τηλεθεατές της εκπομπής».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-ct5eflmeuk09)
Κλείσιμο
Η παρουσιάστρια αποκάλυψε πως δέχτηκε αρκετά αρνητικά μηνύματα: «Έλαβα μηνύματα που έγραφαν "Είσαι η ντροπή του πατέρα σου", "Ο πατέρας σου είχε κάνει τόσες εκπομπές για τη γενοκτονία των Ποντίων και εσύ έκανες αυτό"».
Η Ναταλία Γερμανού μίλησε επίσης για την προσωπική της ζωή: «Εκεί είναι πολύ καλύτερα (από την επαγγελματική). Όποιος δεν κάνει λάθη στην προσωπική του ζωή, πώς θα την κάνει ακόμα καλύτερη;».
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023: Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.