Ωστόσο, η γκρίνια της Μαριαλένας ήρθε ξανά στο επίκεντρο του σχολιασμού των δύο ανδρών, που της έδωσαν τον τίτλο της «γκρινιάρας του επάθλου».
«Αφού δεν σκότωσα αυτόν που είχε το τζετ σκι, πάλι καλά. Κάναμε flyboard και δεν είχα υπολογίσει, δεν κοιτούσα πού πάω και τι κάνω. Και σε κάποια φάση ήταν από κάτω αυτός από το τζετ σκι, μου ρίχνει μια μούντζα, με πέτυχε στο στήθος και με έριξε κάτω», είπε αρχικά, ο Κωνσταντίνος Βασάλος.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-ctgsx0ud897l)
Κλείσιμο
Την επόμενη ημέρα, η Μαριαλένα Ρουμελιώτη μιλώντας μαζί του, παραπονέθηκε για τους χαρακτηρισιμούς που της απέδωσαν.
«Χθες με βγάλατε τη γκρινιάρα του επάθλου. Γκρινιάρης είναι ο άνθρωπος που ό,τι και αν γίνει γκρινιάζει, είναι μίζερος και έχει μίρλα. Έχω εγώ αυτή τη μίρλα; Απλά σε ένα στάδιο του επάθλου νευρίασα με τον Σάκη που μου έδινε οδηγίες και εγώ ήθελα να το απολαύσω. Εκείνος μου είπε ότι φοβόταν μη χτυπήσω. Αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι είμαι γκρινιάρα», εξήγησε.
Οδηγός εκλογών 2023: Πώς ψηφίζω - Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση
Εκλογές 2023:Όλες οι ειδήσεις για την ΝΕΑ εκλογική αναμέτρηση, τον προεκλογικό αγώνα των κομμάτων, τις δημοσκοπήσεις, τα αποτελέσματα των εκλογών, τα exit polls.
Η MINOAN LINES προσφέρει πλέον καθημερινές προσεγγίσεις από και προς το λιμάνι του Αδάμαντα σε μόλις 3 ώρες και 50 λεπτά, συνδέοντας το νησί απευθείας με τον Πειραιά και το Ηράκλειο Κρήτης.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.