Ο Σπύρος Πώροςετοιμάζεται να κάνει το επόμενο βήμα στην προσωπική του ζωή.
Ο φωτογράφος θα παντρευτεί την εκλεκτή της καρδιάς του, Μαρία Μαντζουράνη στο Λονδίνο.
Το χαρμόσυνο γεγονός έκανε γνωστό ο Βασίλειος Κωστέτσος, ο οποίος είναι κι εκείνος που θα σχεδιάσει το νυφικό.
Σε μία ανάρτησή του στο Instagram, δημοσίευσε ένα ασπρόμαυρο στιγμιότυπο με τον Σπύρο Πώρο και κάτω από αυτό, ευχήθηκε στον φωτογράφο για τον γάμο του.
«Η ώρα η καλή Σπύρο μου! Ήρθε το αγόρι αμέσως μετά την ψήφο του στην πανέμορφη Μεσσηνία και πριν φύγει για τον γάμο του στο Λονδίνο να παραλάβει το #bespoke νυφικό της μέλλουσας κας Πώρου», έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής του.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.