My Style Rocks-Στέλιος Κουδουνάρης: «Θα μου φέρει την τσάντα στο κεφάλι» είπε για τη Τζένη Γεωργιάδου
Η κριτική του σχεδιαστή δεν άρεσε στην πρώην παίκτρια του «My Style Rocks», που επέστρεψε στο πλατό για τον ημιτελικό
Ολοκληρώνεται σήμερα ο ημιτελικός του «My Style Rocks» με την πασαρέλα πέντε πρώην παικτριών μπροστά από την κριτική επιτροπή.
Η Αναστασία Σαμαρά παρουσιάζει την Τζένη Γεωργιάδου, την 3η φιναλίστ από την τέταρτη σεζόν του τηλεπαιχνιδιού. Όταν ο Στέλιος Κουδουνάρης σχολίασε την προσπάθεια της πρώην παίκτριας, εξέφρασε τη δυσαρέσκειά του με την επιλογή των παπουτσιών της.
«Όλο το πάνω είναι ωραίο. Δεν μου αρέσουν τα παπούτσια, σχεδόν καθόλου. Κατά τα άλλα μου αρέσει αυτό το χρώμα με τα γάντια. Γενικά καλά πήγε, να μην αλλάζαμε παπούτσια; Με ενοχλεί το χοντρό τακούνι» της είπε.
Τότε η Τζένη Γεωργιάδου προσπάθησε να δικαιολογήσει τις επιλογές της, διαφωνώντας με την κριτική του.
«Θα μου φέρει την τσάντα στο κεφάλι» είπε ο σχεδιαστής, ξεσπώντας σε γέλια, αφού έδωσε τον βαθμό 3 στα 5.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!