Η Σταματίνα Τσιμτσιλή αποχαιρέτησε τους τηλεθεατές του «Happy Day» κι έδωσε ραντεβού για την επόμενη σεζόν.
Η παρουσιάστρια, κατά το τέλος της εκπομπής, ήταν φανερά συγκινημένη και θέλησε να ευχαριστήσει τόσο το κοινό, όσο και τους συνεργάτες της.
«Θέλω να ευχαριστήσω τον σταθμό μας. Σας ευχαριστούμε για όλα. Σας αγαπάμε», είπε χαρακτηριστικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-ctvqzbstnit5)
«Όταν μέσα στον χειμώνα συναντώ κάποιον από εσάς και μου δείχνετε αυτή την αγάπη, για μένα είστε η βασική κινητήριος δύναμη για όλο αυτό που κάνουμε. Η σχέση που έχουμε χτίσει μεταξύ μας», συμπλήρωσε.
Κλείσιμο
Τέλος, έκλεισε τη φετινή τηλεοπτική σεζόν λέγοντας: «Ο καθένας μας δουλεύει για αυτό. Το έχει μέσα στην ψυχή του ως κάτι πολύ σημαντικό. Παιδιά, σας αγαπάω, δεν χανόμαστε».
Δείτε βίντεο: Αυλαία έριξαν οι πρωινές ψυχαγωγικές εκπομπές – Τα καλοκαιρινά αντίο και οι αποχωρήσεις
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.