Η Μαριάντα Πιερίδη περνά το καλοκαίρι της στην Αθήνα, μιας και οι επαγγελματικές της υποχρεώσεις δεν τις επιτρέπουν να αναχωρήσει με προορισμό κάποιο νησί.
Ο λόγος δεν είναι άλλος από την εκπομπή «Καλοκαίρι Yes» στην οποία συμμετέχει, μαζί με τον Τριαντάφυλλο και τη Φελίσια Τσαλαπάτη στο Open.
Παρόλα αυτά, η τραγουδίστρια πηγαίνει για μπάνιο στη θάλασσα. Πρόσφατα, εθεάθη σε παραλία της Βουλιαγμένης, να απολαμβάνει τον καφέ της.
Φορώντας ένα μπικίνι και έχοντας τα μαλλιά της πιασμένα σε κοτσίδα, η Μαριάντα Πιερίδη χαμογελά στον φωτογραφικό φακό, λίγο πριν βουτήξει στη θάλασσα.
Κατά τη διάρκεια αυτών των χρόνων επιβεβαιώνει την ηγετική της θέση στο κλάδο με θετικούς δείκτες ανάπτυξης και πλέον προχωρά στην υλοποίηση ενός ισχυρού πλάνου επενδύσεων
Μέσω του NBG Business Seeds, η Τράπεζα είναι δίπλα στις επιχειρήσεις, σε κάθε βήμα, προσφέροντας όχι μόνο χρηματοδότηση, αλλά και την απαραίτητη υποστήριξη, εργαλεία και δικτύωση.