Η Ιωάννα Μαλέσκου κάλεσε τους ακολούθους της στο Instagram να της κάνουν μερικές ερωτήσεις και μέσα από ένα q&a η ίδια απάντησε σε μερικές από αυτές.
Ένας από τους 247 χιλιάδες followers της, ρώτησε την παρουσιάστρια για το όνομα που σκέφτεται να δώσει στην λίγων μηνών κόρη της.
«Αν το αποκαλύψω εδώ θα με κυνηγάει και η μαμά και η πεθερά μου. Δεν θέλω εγώ μπελάδες. Θα το μοιραστώ μαζί σας εν καιρώ, Υπόσχομαι» απάντησε με χιουμοριστική διάθεση.
Δείτε την ανάρτηση
Κάποιος άλλος τη ρώτησε «Πώς αισθάνεσαι που πλέον είσαι μανούλα;» με την Ιωάννα Μαλέσκου να απαντά, μεταξύ άλλων: «Σαν όλα πια να μπαίνουν σε μία ζυγαριά που πάντα θα γέρνει προς το παιδί και την οικογένειά μου. Απλοποίησα τα πάντα. Από την εμφάνισή μου μέχρι τη σκέψη και τις επιλογές που κάνω».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.