Την πρώτη της ανάρτηση μετά το τέλος του «Survivor All Star», στο οποίο κατέκτησε την τρίτη θέση, έκανε η Μαριαλένα Ρουμελιώτη την Κυριακή 16 Ιουλίου.
Στη δημοσίευσή της, αναφέρθηκε στις δυσκολίες που είχε η διαδικασία, ευχαρίστησε τον κόσμο για τη διαρκή του στήριξη και σημείωσε πως έχει μάθει να υπερβαίνει τα προβλήματα και να αναδύεται από αυτά πιο δυνατή.
Συγκεκριμένα έγραψε: «Άλλο ένα ταξίδι έφτασε στο τέλος του… ένα ταξίδι με πολλές δυσκολίες και εμπόδια και είμαι πολύ περήφανη που τα ξεπέρασα και έφτασα μέχρι το τέλος! Ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου όλο αυτό τον κόσμο που ήταν δίπλα μας και δεν έπαψε να μας πιστεύει ούτε λεπτό! Υ.Γ. Σημασία στην ζωή δεν έχει πόσες φορές θα πέσεις, σημασία έχει να σηκωθείς πιο δυνατή… αυτό έκανα, αυτό κάνω και αυτό θα κάνω! #survivorallstar».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!