Η Μαρία Κορινθίου βρίσκεται στην Πάρο για τις καλοκαιρινές της διακοπές, όπως έκανε γνωστό η ίδια μέσα από το προφίλ της στο Instagram.
Η ηθοποιός έχει ανεβάσει αρκετά στιγμιότυπα από την παραμονή της στο νησί και στα περισσότερα από αυτά πρωταγωνιστεί μίας νέα της... φίλη.
Ο λόγος για ένα γαϊδούρι που έχει βρει στο νησί, με το οποίο ανέβασε μια σειρά από φωτογραφίες και βίντεο. Αφού έκανε ένα story με το ζώο, επανήλθε με δημοσίευση στο προφίλ της, ποζάροντας δίπλα στη Ζιζέλ, όπως φωνάζουν το γαϊδουράκι.
«Δεν είναι αγόρι, είναι η Ζιζέλ, ομορφιά μου» ακούγεται να λέει στο ένα βίντεο και της δίνει ένα μήλο για να φάει.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town