Το ζευγάρι είναι μαζί εδώ και πέντε χρόνια και απολαμβάνουν τη ζωή τους μαζί.
Αν και οι δύο ηθοποιοί προσπαθούν να κρατούν τη σχέση τους μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας, στηρίζουν ο ένας τον άλλον σε δημόσιες περιστάσεις.
Έτσι, η γνωστή ηθοποιός βρέθηκε πριν λίγες ημέρες στο θέατρο Άλσος για να παρακολουθήσει την επιθεώρηση «Τι φάση πάλι ρε;», στην οποία πρωταγωνιστεί ο σύντροφός της.
Κλείσιμο
Η Κατερίνα Γερονικολού μαζί με φίλους απόλαυσαν την παράσταση και πόζαραν για φωτογραφίες. Ανάμεσα στους παρευρισκόμενους ήταν ο Γιάννης Ζουγανέλης, ο Δημήτρης Ιτούδης, η Βίβιαν Κοντομάρη, ο Πάνος Σταθακόπουλος, ο Τάσος Χαλκιάς, ο Ιωάννης Απέργης, η Δήμητρα Ματσούκα και η Ιζαμπέλλα Φούλοπ.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town