Η γνωστή παρουσιάστρια, που ολοκλήρωσε τη φετινή τηλεοπτική σεζόν «Mega Καλημέρα», απολαμβάνει το καλοκαίρι της μαζί με την οικογένειά της.
Το ζευγάρι βρέθηκε στο Θέατρο Άλσος, στο οποίο πολλές παραγωγές έχει αναλάβει ο θείος του Θοδωρή και γνωστός θεατρικός επιχειρηματίας, Ηλίας Μαροσούλης, για να παρακολουθήσει μια θεατρική παράσταση.
Ο φωτογραφικός φακός απαθανάτισε το ζευγάρι κατά την άφιξή του στο θέατρο, ενώ κατά τη διάρκεια της βραδιάς, οι δυο τους κάθονταν δίπλα δίπλα και ήταν πολύ τρυφεροί ο ένας με τον άλλον.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.