Ο Σπύρος Φωκάςπαραμένει στο νοσοκομείο, αφού εντάχθηκε στη ΜΕΘ δίνοντας μάχη με τη ζωή του.
Ο ηθοποιός εμφάνισε μια σοβαρή λοίμωξη στη χολή, για την οποία χρειάστηκε να μπει εσπευσμένα στο νοσοκομείο, πρωτού επεκταθεί και σε άλλα ζωτικά όργανα.
Η σύζυγός του, Λίλιαν Φωκά φροντίζει μέσα από αναρτήσεις της στα social media να ενημερώνει το κοινό για την κατάσταση της υγείας του.
Όπως ανέφερε σε πρόσφατη ανάρτησή της, όλα βαίνουν καλώς και ο ηθοποιός είναι σε καλύτερη κατάσταση.
Κλείσιμο
Αυτή τη φορά, η Λίλιαν Φωκά δημοσίευσε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Facebook μια φωτογραφία του συζύγου της κατά τη νεαρή του ηλικία, τονίζοντας πως έδωσε μια ακόμα μάχη.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Σπύρο μου.. Ψυχή μου. Άλλη μια μάχη σήμερα. Είσαι ο αετός μου».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town