Λίγο αργότερα, ο σύζυγός της,Γιώργος Παπαγεωργίου, έκανε μια παρόμοια ανάρτηση. Ανέβασε μια φωτογραφία της ηθοποιού μέσα από τη θάλασσα, όπου φαίνεται η φουσκωμένη κοιλιά της. Στη λεζάντα έγραψε:
«Η ευτυχία είναι αυτό που περιμένουμε να ‘ρθει. - Μανώλης Φάμελλος. (Ναι είναι αυτό που νομίζετε, ναι είμαι πολύ χαρούμενος, ναι όταν μαθαίνεις ότι θα γίνεις μπαμπάς η ζωή σου κάνει ένα κλικ προς την άνευ όρων καλοσύνη)».
Η ανάρτηση της Δανάης Μιχαλάκη
Η ηθοποιός που αγαπήθηκε από το κοινό μέσα από τον ρόλο της «Δρόσως» στις Άγριες Μέλισσες, δημοσίευσε δύο στιγμιότυπα στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram κι έκανε γνωστή την ευχάριστη είδηση.
Συγκεριμένα, ανάρτησε φωτογραφίες, στις οποίες φαίνεται με φουσκωμένη κοιλιά, να απολαμβάνει τις βουτιές της στη θάλασσα.
Αποκάλυψε μάλιστα, πως σήμερα έχει τρεις λόγους να γιορτάζει. Όχι μόνο έχει τα γενέθλιά της, αλλά και την επέτειο του γάμου της με τον Γιώργο Παπαγεωργίου, αλλά περιμένει και το πρώτο της παιδί.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της έγραψε: «Σήμερα γιορτάζω γενέθλια και επέτειο γάμου. Φέτος όμως γιορτάζω τριπλά! Γενέθλια, επέτειο και ερχομό.. μπιζελιού!».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town