Το ζευγάρι επισκέφθηκε την Ιταλία και συγκεκριμένα τη Φλωρεντία, από όπου μοιράστηκαν φωτογραφίες και στιγμιότυπα στους λογαριασμούς τους στα κοινωνικά δίκτυα.
Οι δύο τους επισκέφθηκαν την Ponte Vecchio και άλλα αξιοθέατα της ιταλικής πόλης και δοκίμασαν την τοπική κουζίνα.
Μάλιστα, η Βάσω Λασκαράκη, η οποία είναι ιδιαίτερα ενεργή στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, πέρασε τον Δεκαπενταύγουστο στην Κρήτη από όπου και ανέβασε ορισμένα στιγμιότυπα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town