Στη Μύκονο περνούν το μεγαλύτερο μέρος του καλοκαιριού η Άννα Μπεζάν με τον Δημήτρη Παππά ο οποίος δραστηριοποιείται επαγγελματικά στο νησί με την μητέρα του, Χριστίνα Παππά.
Παρόλα αυτά, το ζευγάρι δεν έμεινε αποκλειστικά στη Μύκονο, καθώς ταξίδεψε και στην Κρήτη, ένα νησί που ο Δημήτρης Παππάς επισκέπτεται σχεδόν κάθε χρόνο.
Φέτος, oι δυο τους ταξίδεψαν στα Χανιά για πρώτη φορά με την κόρη τους, όπου απόλαυσαν οικογενειακές στιγμές.
Το ζευγάρι ανεβάζει συχνά στα κοινωνικά δίκτυα στιγμιότυπα από την καθημερινότητά του.
Κλείσιμο
Την Τετάρτη 23 Αυγούστου, η Άννα Μπεζάν δημοσίευσε μια τρυφερή φωτογραφία με τον αγαπημένο της από σκάφος, όπου ανταλλάσσουν ένα φιλί ενώ απολαμβάνουν το ηλιοβασίλεμα.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town