Ο ηθοποιός μίλησε στην εκπομπή «Καλοκαίρι Yes» κι αρχικά, ανέφερε τις σειρές που έχει ξεχωρίσει από όσες έχει συμμετάσχει μέχρι σήμερα.
«Έχω ξεχωρίσει φέτος τη σειρά που παίζω κι εγώ, το IQ160, το LAPD, την "Προδοσία", το "Κλείσε τα μάτια" του Παπακαλιάτη», είπε αρχικά.
Στη συνέχεια, αναφέρθηκε στη συνεργασία του με τον σκηνοθέτη του Maestro. «Δεν μου έκανε πρόταση για το Maestro. Ο Παπακαλιάτης δεν το συνηθίζει αυτό κι άποψή μου είναι ότι είναι λάθος, γιατί δεν είναι τυχαίο ότι πολλοί μεγάλοι δημιουργοί δουλεύουν με το ίδιο team, με τους ίδιους ανθρώπους», ανέφερε.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cv1irzudh2up)
Κλείσιμο
«Σπαταλάς πολλή λιγότερη ενέργεια και λόγια για να συνεννοηθείς. Ο Χριστόφορος δεν το κάνει, τραβάει άλλη ρότα. Έχω δει πολύ λίγο από το Maestro, αλλά μου αρέσει, είναι άξιος ο Χριστόφορος και τον εκτιμώ», συμπλήρωσε.
Για το γεγονός ότι οι επαναλήψεις των σειρών με τον Πέτρο Φιλιππίδη δεν παίζονταν για ένα διάστημα, δήλωσε: «Με ενόχλησε. Σε αυτή τη σειρά έπαιξε πολύς κόσμος. Κάποιος κατηγορήθηκε για κάτι, αλλά οι άλλοι δεν έφταιγαν. Η συνεργασία μου με τον Πέτρο Φιλιππίδη ήταν άψογη, όπως όλες οι συνεργασίες μου».
Τέλος, για το ενδεχόμενο να έβλεπε τον Μάρκο Σεφερλή στην Επίδαυρο, είπε: «Όλα μπορώ να τα δω στην Επίδαυρο. Ο Μάρκος Σεφερλής ανήκει στην κωμωδία, αν ένας σκηνοθέτης βλέπει σε αυτόν ικανότητες να παίξει έναν Αριστοφάνη, γιατί όχι; Η Επίδαυρος δεν είναι ένας ιερός χώρος, μπορούν να παίξουν οι πάντες».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.