Το καλοκαίρι σιγά σιγά φεύγει και η Βίκυ Καγιά το αποχαιρέτησε με τον καλύτερο τρόπο, κάνοντας ένα ταξίδι.
Αφού έλειψε για καιρό από τα social media, το μοντέλο έκανε μερικές αναρτήσεις, μέσα από τις οποίες γνωστοποίησε στο κοινό της πως βρέθηκε στη Βενετία.
Η Βίκυ Καγιά βρέθηκε εκεί για το Φεστιβάλ Κινηματογράφου της Βενετίας.
Στις αναρτήσεις της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Βίκυ Καγιά ποζάρει σε διάφορες στιγμές του ταξιδιού της, ενώ φρόντισε να μοιραστεί με το κοινό της κάποιες φωτογραφίες από την εμφάνισή της στο Φεστιβάλ.
Κλείσιμο
Μαζί της βρέθηκε και η ηθοποιός του Σασμού, Δανάη Παππά, με την οποία και φωτογραφήθηκε πολλές φορές.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town