Τέιλορ Σουίφτ: Στη μεγάλη οθόνη η περιοδεία της «Eras Tour»
Η ανάρτησή της στο Instagram
Η πιο επιτυχημένη περιοδεία της Τέιλορ Σουίφτ μεταφέρεται στην μεγάλη οθόνη.
«Το «Eras Tour» ήταν η πιο ουσιαστική εμπειρία της ζωής μου μέχρι στιγμής και είμαι πανευτυχής που σας λέω ότι σύντομα θα έρθει στη μεγάλη οθόνη» έγραψε στη λεζάντα της άναρτησής της στο Instagram η τραγουδίστρια και μοιράστηκε το τρέιλερ της «ταινίας-συναυλίας» από το SoFi Stadium του Λος Άντζελες. Πρόσθεσε ότι θα προβληθεί στις κινηματογραφικές αίθουσες της Βόρειας Αμερικής από τις 13 Οκτωβρίου και τα εισιτήρια είναι ήδη στην προπώληση.
«Eνδυμασία Eras, βραχιόλια φιλίας, τραγούδι και χορός ενθαρρύνονται», συμπλήρωσε στη λεζάντα η Σουίφτ πριν παραθέσει ένα ειδικό στίχο από το δημοφιλές τραγούδι «Delicate» από την εποχή του «Reputation» που έχει γίνει συνήθεια σε κάθε συναυλία του «Eras».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!