Η μεγάλη μέρα έφτασε και η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου και ο Βασίλης Σταθοκωστόπουλος βάφτισαν το Σάββατο 2 Σεπτεμβρίου τον μονάκριβο γιο τους, ο οποίος πήρε το όνομα Βλάσσης.
Η βάφτιση έγινε σε εκκλησία στο Καβούρι, σε στενό οικογενειακό κύκλο ενώ το ζευγάρι θέλησε να κρατήσει όλες τις λεπτομέρειες της βάφτισης μακριά από τα media. Μετά τη βάφτιση, ακολούθησε δεξίωση για τους καλεσμένους.
Κούκλα η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου
Οι δύο γονείς είναι πολύ ευτυχισμένοι ενώ η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου «έκλεψε» τις εντυπώσεις με την εμφάνιση που έκανε. Το λαμπερό χαμόγελό της είχε «φωτίσει» το πρόσωπό της. Κούκλα, μαυρισμένη και πληθωρική, επέλεξε ένα φόρεμα με ιδιαίτερες λεπτομέρειες ενώ φόρεσε ασημί πέδιλο και ασορτί κοσμήματα.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.