Την τελευταία καλοκαιρινή ανάρτηση για φέτος έκανε η Ναταλία Δραγούμη στα social media.
Η ηθοποιός αποχαιρέτησε το καλοκαίρι με ένα βίντεο από την παραλία. Στο κλιπ, η ίδια έχει ξαπλώσει εκεί που σκάει το κύμα και παίρνει διάφορες πόζες, φορώντας ένα μαύρο μπικίνι και γυαλιά ηλίου.
Στη λεζάντα της ανάρτησής της, έγραψε: «Πρόσεχε να προφέρεις καθαρά τη λέξη θάλασσα έτσι που να γυαλίσουν μέσα της όλα τα δελφίνια.
Οδυσσέας Ελύτης
Ανανεώνω το ραντεβού μου με τη θάλασσα για του χρόνου…».
Η ίδια έχει αναρτήσει στο Instagram, διάφορες φωτογραφίες της από τα νησιά που πήγε φέτος. Μεταξύ άλλων, η Ναταλία Δραγούμη ταξίδεψε στην Πάτμο, την Ίο, τα Κουφονήσια και τη Νάξο.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!