Το ζευγάρι-παρουσιαστές με τους συνεργάτες τους καλημέρισαν το τηλεοπτικό κοινό. Στο πάνελ φέτος θα βρίσκεται φέτος και ο Κωνσταντίνος Ντάφλος.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cvfuvgnh6y8x)
Κλείσιμο
«Καλημέρα σας! Ελπίζουμε να είστε καλά, να είστε υγιείς. Το Breakfast είναι εδώ, για δεύτερη χρονιά, για να σας κάνουμε παρέα, να περνάμε ωραία τα πρωινά και να ξυπνάμε όμορφα και αισιόδοξα. Η αλήθεια είναι ότι όταν σας αποχαιρετήσαμε τον Ιούλιο, δεν είχαμε στο μυαλό μας την πρεμιέρα με αυτές τις συνθήκες», είπε αρχικά η Ελένη Χατζίδου.
«Περάσαμε ένα δύσκολο καλοκαίρι, πολλοί συνάνθρωποί μας υποφέρουν και η επικαιρότητα είναι πολύ άσχημη. Το χαμόγελο τώρα το έχουμε ανάγκη», πρόσθεσε η παρουσιάτρια με τον Ετεοκλή Παύλου να συνεχίζει:
«Ναι, η επικαιρότητα είναι πολύ άσχημη. Η Ελλάδα και οι Έλληνες δοκιμάζονται. Είχαμε φανταστεί διαφορετική την πρεμιέρα αλλά όλα όσα συμβαίνουν δεν μπορούν να μας αφήσουν αμέτοχους. Όσο εμείς μπορούμε να είμαστε αμέτοχοι απλά εμείς είμαστε όμως εδώ για να υπηρετήσουμε τη ψυχαγωγία κι όσο μπορούμε να περάσουμε ένα τρίωρο πιο πολύ ξεγνοιασιάς».
Μια μοναδική εμπειρία τηλεθέασης με εκατοντάδες ώρες ζωντανής δράσης, δεκάδες συνεντεύξεις και εμπεριστατωμένες αναλύσεις, μέσα από 7+1 pop up κανάλια Eurosport, αποκλειστικά διαθέσιμα μέσα από το Vodafone TV
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.