Ο γνωστός ηθοποιός ενημέρωσε το κοινό του με μία ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Όπως ανέφερε, υποβλήθηκε σε επέμβαση κήλης, στο νοσοκομείο της Λευκάδας.
Στην ανάρτησή του, ο Ηλίας Λογοθέτης ευχαρίστησε το ιατρικό και νοσηλευτικό προσωπικό για τη φροντίδα που του παρείχαν. Ο ίδιος δημοσίευσε μια φωτοραφία του, στην οποία φαίνεται ξαπλωμένος στο κρεβάτι του νοσοκομείου, ενώ φορά μάσκα και γυαλιά ηλίου.
Στη λεζάντα έγραψε: «Ευχαριστώ εκ βάθους καρδίας τον σπουδαίο χειρουργό Κο Θανάση Καραγιάννη, την σπουδαία αναισθησιολόγο Κα Ουρανία Βρεττού και το καταπληκτικό Νοσηλευτικό προσωπικό του Νοσοκομείου Λευκάδος για την άμεση επέμβαση και την τέλεια έκβαση της εγχείρησης κήλης».
Δείτε την ανάρτησή του:
Κλείσιμο
Λίγες ημέρες αργότερα επανήλθε με νέα ανάρτηση, ενημερώνοντας τους διαδικτυακούς του φίλους ότι έχει πλέον επιστρέψει στο σπίτι του. Τους ευχαρίστησε επίσης, για την αγάπη και το ενδιαφέρον τους.
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!