Η Γκρίερ φωτογραφήθηκε στο κόκκινο δίπλα στη Μπρουκ Σιλντς, φορώντας το χρυσό φόρεμα με τις πούλιες, το οποίο είχε διαλέξει η μητέρα της σε μια εμφάνισή της, κατά τις αρχές της δεκαετίας του 2000.
Συγκεκριμένα, η διάσημη ηθοποιός είχε εμφανιστεί με αυτό στο Marshall Field's Fash Bash στο θέατρο του Σικάγο το 2003.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town