Ελένη Φουρέιρα: Αποκάλυψε τον ρόλο της στο «Fame Story» - «Δεν μπορούσα παρά να δεχτώ»
Η τραγουδίστρια δέχτηκε την πρόταση του Νίκου Κοκλώνη κι αποκάλυψε λεπτομέρειες για τον μουσικό διαγωνισμό
Η Ελένη Φουρέιραέκανε δηλώσεις κι αναφέρθηκε στο Fame Story και τον ρόλο που θα έχει η ίδια.
Η τραγουδίστρια μίλησε στην εκπομπή «Super Κατερίνα» κι αρχικά, ανέφερε πως ο εν λόγω διαγωνισμός της θυμίζει τα παιδικά της χρόνια.
«Για εμένα το Fame Story είναι τα παιδικά μου χρόνια, το αγάπησα πάρα πολύ. Όλη η Ελλάδα το αγάπησε το Fame Story», είπε χαρακτηριστικά.
Όσο για τον Νίκο Κοκλώνη, που της έκανε την πρόταση, δήλωσε: «Ο Νίκος που το ξαναφέρνει, όταν μου έκανε την πρόταση, δεν μπορούσα παρά να δεχτώ. Νιώθω ότι θα είμαι μέρος αυτού του πρότζεκτ που θεωρώ ότι θα είναι καταπληκτικό, με υπέροχους ανθρώπους και καταπληκτικούς καλλιτέχνες και με τον Γιώργο Αρσενάκο που είναι οικογένειά μου».
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cvjcrc04o6vd)
Κλείσιμο
«Τον Αντώνη Ρέμο που είναι κι αυτός οικογένειά μου και θα είναι και μαζί μου τον χειμώνα και τον Light που γνωρίζω πολύ καλά και είναι πολύ καλός σε αυτό που κάνει. Και με τον Νίκο Κοκλώνη που τον αγαπάμε όλοι», συμπλήρωσε.
Αναφερόμενη στους διαγωνιζόμενους του Fame Story, είπε: «Επέλεξαν ανθρώπους που υπηρετούν διαφορετικά είδη μουσικής».
Τέλος, ρωτήθηκε αν θεωρεί πιο δύσκολη την παρουσίαση ενός σόου ή τη συμμετοχή στην κριτική επιτροπή. «Στην παρουσίαση υπάρχει μια φυσική κούραση, αλλά δεν έχεις ευθύνη σε αυτό που θα πεις. Ως κριτές θα πρέπει να δώσουμε συμβουλές και να πούμε την άποψή μας. Ο κάθε ρόλος έχει τις δυσκολίες του. Εγώ θα είμαι ο εαυτός μου. Εύχομαι να βρούμε καταπληκτικά ταλέντα, παιδιά με προσωπικότητα, άστρο που να έχουν και κάτι να πουν», είπε κλείνοντας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.