Το βράδυ της Κυριακής 17 Σεπτεμβρίου η Άννα Βίσση και ο Νίκος Καρβέλας έδωσαν μια μεγάλη επετειακή συναυλία για τα 50 χρόνια καριέρας της τραγουδίστριας.
Αμέσως μετά το τέλος της συναυλίας, τα social media «γέμισαν» με βίντεο και φωτογραφίες του πρώην ζευγαριού στη σκηνή, κυρίως από χιουμορισιτκές στιγμές τους. Οι δυο τους δεν κρύβουν την αγάπη που τρέφουν ο ένας για τον άλλο και στη χθεσινή τους εμφάνιση, αντάλλαξαν ένα φιλί στο στόμα.
Tο στιγμιότυπο δημοσιεύτηκε σε επίσημο fanpage λογαριασμό της Άννας Βίσση.
Μία από αυτές, ήταν όταν ο Νίκος Καρβέλας πήρε την Άννα Βίσση από το χέρι και προχώρησε στο μπροστινό μέρος του stage για να πει: «Πόσο μα... πρέπει να 'μαι που άφησα αυτή τη γυναίκα. Βασικά αυτή με άφησε».
«Άσε τις ευγένειες τώρα, αφεθήκαμε...» τον διέκοψε η πρώην σύζυγός του.
«Αυτό το πλάσμα, ενώ κάποια στιγμή για εμένα ήταν το άπαν, ξαφνικά έγινε το παν, τι είπα ο π...;» συνέχισε ο συνθέτης.
Δείτε το βίντεο
Μια άλλη χαρακτηριστική στιγμή της βραδιάς, ήταν όταν η Αννίτα Πάνια, επίσης πρώην σύζυγος του συνθέτη, ανέβηκε στη σκηνή για να τραγουδήσει μαζί με τους δυο τους το κομμάτι «Αντίστροφη Μέτρηση».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.