Η ηθοποιός που υποδυόταν τη «Φιλαρέτη» ετοιμάζεται να υποδυθεί δύο νέους ρόλους, οπότε φρόντισε να κλείσει πίσω της τα παλιά κεφάλαια.
Σε ανάρτηση που έκανε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Κατερίνα Διδασκάλου δημοσίευσε μια σειρά από στιγμιότυπα, από το σετ γυρισμάτων του «Μαύρου Ρόδου». Σε αυτά, φαίνεται ντυμένη ως «Ηγουμένη», ενώ χορεύει στο προαύλιο της εκκλησίας.
Στη λεζάντα της δημοσίευσής της, η ηθοποιός έγραψε: «Αποχαιρετώντας τη Φιλαρέτη σήμερα, βρήκα 3 φωτογραφίες που μοιάζουν σαν ένας τελευταίος αποχαιρετιστήριος χορός. Σας ευχαριστώ πολύ για την αγάπη που δείξατε και σε αυτό τον ρόλο. Σύντομα θα σας συστήσω τις 2 νέες φετινές ηρωίδες. Μείνετε συντονισμένοι».
Μπορεί η Χανιώτισσα κολυμβήτρια να έχει το προνόμιο να καταρρίπτει τα ρεκόρ που η ίδια θέτει, όμως η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν είχε φανταστεί τον εαυτό της να πρωταγωνιστεί στις μεγαλύτερες και τις πιο φωτογενείς αθλητικές διοργανώσεις.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.