Πέντε χρόνια μετά τη συμμετοχή της στο GNTM, η Μικαέλα Φωτιάδηδεν δείχνει πολύ διαφορετική.
Το ξανθό μοντέλο έδωσε το παρών στο πάρτι γνωστής καφετέριας στο Περιστέρι, μαζί με καλούς φίλους.
Ο φωτογραφικός φακός την απαθανάτισε, ενώ πόζαρε δίπλα στις φίλες της, με την Μικαέλα Φωτιάδη να είναι ντυμμένη με ένα τζάκετ στο χρώμα του δέρματος, μαύρο τοπ κι ένα τζιν.
Μαζί της μάλιστα, ήταν η Μέγκι Ντρίο, με την οποία στο παρελθόν είχαν πολύ καλές σχέσεις, όσο βρισκόταν στο GNTM. Εκείνες και η Εύη Ιωαννίδου ήταν η «τριάδα» του διαγωνισμού μοντέλων.
Κλείσιμο
Η Μικαέλα Φωτιάδη λίγο μετά τη συμμετοχή της στο GNTM, είχε βρεθεί και στο My Style Rocks, από όπου όμως είχε αποχωρήσει πολύ νωρίς.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town