Η Χριστίνα Παππά παραμένει στη Μύκονο, καθώς δραστηριοποιείται επαγγελματικά στο νησί.
Η γνωστή ηθοποιός και επιχειρηματίας ανέβασε την Κυριακή 1η Οκτωβρίου μια φωτογραφία στην οποία φοράει μπικίνι και ποζάρει σε ξαπλώστρα παραλίας.
Στα στιγμιότυπα όπου δημοσίευσε (προφανώς με ευρυγώνιο φάκο) φάνηκε αρκετά διαφορετική σε σχέση με άλλες της αναρτήσεις με τα πόδια της να θυμίζουν περισσότερο αυτά της Αντριάνας Σκλεναρίκοβα.
Στη λεζάντα της ανάρτησης έγραψε: «Καλό μήνα! Καλή διάθεση! Χαρά, υγεία, αγάπη».
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!