Η Ελένη Τσολάκη και το «Πρωινό ΣουΣου» έκαναν πρεμιέρα το πρωί της Τετάρτης 4 Οκτωβρίου στο OPEN.
Στην έναρξη της εκπομπής, η παρουσιάστρια δέχτηκε λουλούδια για «καλή επιτυχία» από τον σύζυγό της, Παύλο Πετρουλάκη.
Κρατώντας το μπουκέτο με τα κόκκινα τριαντάφυλλα, είπε: «Να τα ανοίξω κι αυτά αν μου επιτρέπετε, αν και ξέρω... Είναι τα λουλούδια της καλής επιτυχία κάθε χρόνου, είναι από τον Παύλο μου. Σε ευχαριστώ».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cvzglrxyfnld)
«Καλημέρα! Αυτό είναι το Πρωινό Σου Σου, εδώ στο Open. Με μεγάλο χαμόγελο είμαστε εδώ για να σας πούμε την πιο ζεστή και πιο όμορφη καλημέρα. Το άγχος της πρεμιέρας είναι κάτι που πάντα υπάρχει και μας συνοδεύει όσα χρόνια κι αν περάσουν. Είναι η πρώτη φορά που είμαι μέλος μιας οικογένειας τόσο πολύ όμορφης που έχει αυτό το υπέροχο σπίτι. Από αυτό το σπίτι, λοιπόν, θα προσπαθήσουμε να μπούμε στο δικό σας σπίτι και να μεταδώσουμε όσα αισθανόμαστε. Αυτό το άγχος έγινε συγκίνηση, ευγνωμοσύνη, χαρά» είπε στα πρώτα της λόγια για την πρεμιέρα, η Ελένη Τσολάκη.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.