Μπορεί να έχει φτάσει αισίως τα 43, εντούτοις η Ζιζέλ Μπούντχεν εξακολουθεί να αποτελεί ένα από τα κορυφαία και πιο όμορφα μοντέλα στον παγκόσμιο χώρο της μόδας.
Για του λόγου το αληθές το μοντέλο από τη Βραζιλία επιλέχθηκε από τον οίκο μόδας Frame με έδρα την Καλιφόρνια να αποτελέσει το κεντρικό πρόσωπο της νέας κολεξιόν.
Ο καλιφορνέζικος οίκος ανήρτησε, μάλιστα, τις φωτογραφίες στον λογαριασμό του στο Instagram στις οποίες η Ζιζέλ ποζάρει τόπλες.
Στις φωτογραφίες που τράβηξε ο φωτογράφος Ντέιβιντ Σιμς η 43χρονη Ζιζέλ φοράει εφαρμοστά τζιν που καταλήγουν σε καμπάνα.
Όπως σημειώνει η Daily Mail η Ζιζέλ ήταν το πρόσωπο πρόσωπο που σκέφτηκε ο συνιδιοκτήτης του οίκου Frame για τη νέα κολεξιόν που σηματοδοτεί την δεύτερη δεκαετία του στον χώρο της μόδας.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town