Η Σοφία Μουτίδου διατηρεί έναν από τους δημοφιλείς λογαριασμούς στο ελληνικό Instagram, με 272.000 ακολούθους.
Η ηθοποιός και πλέον YouTuber αναρτά συχνά χιουμοριστικό περιεχόμενο στα social media που διαθέτει, κάτι το οποίο έκανε και σε ένα από τα stories της, το βράδυ της Τετάρτης 18 Οκτωβρίου.
Συγκεκριμένα, ανέβασε μερικές φωτογραφίες της από το σούπερ μάρκετ, την ώρα που έκανε τα ψώνια της. Όταν κάποιος από τους φίλους της, την πλησίασε με το δικό του καλάθι με τα ψώνια. Στα τρία στιγμιότυπα - καρέ από τη συνάντησή τους, την οποία κατέγραψε με το κινητό του ένας τρίτος, η Σοφία Μουτίδου έφτιαξε έναν διάλογο που ταίριαζε στις κινήσεις τους.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town