Μέσα από την εκπομπή «Super Κατερίνα», ο παρουσιαστής ανέφερε τα εξής: «Μια παρατήρηση θέλω να κάνω για τον Fipster. Το σημαντικό είναι ότι το βράδυ ο Νίνο μπαίνει μέσα, πάει στα παιδιά και τους λέει "παλιά, όταν ήμουν εγώ μέσα, κάποια μέρα ήρθε ο Ανδρέας και μας έβαλε να ψηφίσουμε αν θέλει να παραμείνει ή όχι". Εγώ το είχα κάνει διότι με την θωράκιση της Άσπας, ένα κομμάτι των παιδιών είχαν συγκρουστεί και το έριξαν σε μένα. Οπότε τους είχα πει, εάν είναι να με αμφισβητείτε, ψηφίστε να μείνω ή να φύγω και ψήφισαν όλοι να μείνω».
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwd5ekm3zrjt)
Πρόσθεσε, στη συνέχεια: «Οπότε τώρα τους λέει ο Νίνο χθες, "αυτό που είχε κάνει ο Ανδρέας θα το κάνω για τους καθηγητές. Ψηφίστε να μείνουν ή να φύγουν". Όλοι ψήφισαν να μείνουν όλοι εκτός από τα παιδιά που ψήφισαν ως "άχρηστο" να φύγει ο Fipster. Σας το λέω γιατί είναι σημαντικό. Δεν είναι χρήσιμος για το παιχνίδι έλεγαν μερικοί ενώ κάποιοι άλλοι έλεγαν 'να φύγει, να φύγει". Άλλοι έλεγαν πως "δεν μας βοηθάει σε τίποτα", ο Νίνο το θεώρησε σαν αρνητική ψήφο και είπε "όλοι λέτε να φύγει ο Fipster". Σας το λέω γιατί είναι σημαντικό».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.