Με μια φωτογραφία από όταν ήταν μικρή στην αγκαλιά του πατέρα της επανήλθε στα social media, η Μαρία Βοσκοπούλου.
H κόρη του Τόλη Βοσκόπουλου και της Άντζελας Γκερέκου ανέβασε το βράδυ της Παρασκευής 20 Οκτωβρίου μέσω Instagram story, ένα στιγμιότυπο, όπου η ίδια ως μικρό παιδί τρώει ένα παγωτό, την ίδια ώρα που ο αείμνηστος τραγουδιστής της δίνει ένα φιλί στο μάγουλο.
Στη λεζάντα της εικόνας, έγραψε: «Μπαμπά… βλέπεις; Μπαμπά τα κατάφερα», χωρίς, ωστόσο, να εξηγεί περισσότερα.
Δείτε τη φωτογραφία
Στην ονομαστική της εορτή το 2022, η μητέρα της, Άντζελα Γκερέκου, έκανε μια σπάνια ανάρτηση, με κοινές φωτογραφίες των δυο τους μαζί με τον Τόλη Βοσκόπουλο.
Στη λεζάντα έγραψε: «21 χρόνια πριν ανήμερα της Παναγίας ήρθες στην ζωή μας κ μας γεμίσες με την μεγαλύτερη χαρά. Το παιδι της Παναγιάς ελεγε ο μπαμπας σου... Σημερα σε καμαρώνουμε γιατί είσαι ένα υπεροχο πλάσμα γεμάτο καλοσύνη κ αγάπη. Απο τα βάθη της ψυχής μας, Χιλιοχρονη κ Ευλογημένη καρδιά μας. Σαγαπαμε πολύ. Εγω από εδώ. Ο μπαμπάς από Εκει...».
Δείτε τις φωτογραφίες που ανάρτησε η Άντζελα Γκερέκου
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.