Όσα θυμήθηκαν η Γιώτα Καρούνου και ο Γιώργος Ελευθεράς - Δείτε το βίντεο
Δύο δεκαετίες πριν, το «Bar» προβαλλόταν στην τηλεόραση και ήταν από τα ριάλιτι που κέρδισαν τότε, το ενδιαφέρον του κοινού.
Η εκπομπή «Πάμε Δανάη» βρήκε τους παίκτες του «Bar» 21 χρόνια μετά το τέλος του και θυμηθήκαν τις πιο κομβικές στιγμές του παιχνιδιού. Συγκεκριμένα, η Γιώτα Καρούνου και ο Γιώργος Ελευθεράς συναντήθηκαν ξανά μετά από τόσα χρόνια και μίλησαν στην κάμερα της εκπομπής.
Δείτε το βίντεο
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cwhe3ci71e29)
Πρώτα η Γιώτα Καρούνου, θυμήθηκε ότι: «Ξενυχτάγαμε, μιλούσαμε και δεν ξυπνούσαμε το πρωί, αναγκαζόταν η παραγωγή να βάζει heavy metal».
Με τη σειρά του, ο Γιώργος Ελευθεράς είπε: «Μπήκε μέσα η παραγωγή και μας λέει ‘παιδιά, ξυπνήστε δε θα έχουμε πλάνα να παίξουμε’. Ακόμη και σήμερα με σταματάνε στον δρόμο και με ρωτάνε για το χαρτάκι, δεν υπήρχε χαρτάκι».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.