Οι δύο καλλιτέχνες κυκλοφόρησαν μαζί μία νέα εκδοχή του διάσημου τραγουδιού «Εσύ με ξέρεις πιο πολύ» που είχε ερμηνεύσει η Χάρις Αλεξίου με τον Φίλιππο Πλιάτσικα.
Ο Χρήστος Μάστορας δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram ένα σύντομο κλιπ για να παρουσιάσει το τραγούδι του
Κάτω από αυτό, η Χάρις Αλεξίου του έγραψε ένα αποθεωτικό σχόλιο, στο οποίο τον χαρακτηρίζει «γερό Μάστορα του τραγουδιού».
Συγκεκριμένα, του έγραψε: «Χρήστο μου, σε ακούω καιρό τώρα να τραγουδάς και νιώθω πως ανήκεις στην "οικογένεια". Μπαλάντες, ροκ, λαϊκά και παραδοσιακά τραγούδια, τα λες με απίστευτη δεξιοτεχνία και φαίνεται πως τραγουδάει κι η ψυχή σου μαζί. Είσαι αυτό που λέμε "γερός Μάστορας" του τραγουδιού. Μου έδωσε πολύ μεγάλη χαρά η συνεργασία μας και κατέχεις άξια αυτή την ακριβή θέση στον χώρο μας. Και κάτι ακόμα, είσαι και πολύ όμορφος ρε συ!!!».
Ο Χρήστος Μάστορας με τη σειρά του, της απάντησε: «Κάποιος με τρολάρει. Πάω να κουλουριαστώ στο κρεβάτι από ευτυχία μετά από αυτό το μήνυμα».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town