Η Αγγελική Νικολούλη διασκέδασε με τους φίλους της σε ένα μουσικό μεζεδοπωλείο.
Φορώντας ένα κόκκινο πουκάμισο, η δημοσιογράφος βγήκε για μια βραδινή έξοδό της με την παρέα της.
Όταν άκουσε στα ηχεία το αγαπημένο της τραγούδι, που μάλιστα, είναι ένα βαρύ ζεϊμπέκικο, δεν δίστασε να σηκωθεί από τη θέση της και να χορέψει.
Στο βίντεο που δημοσίευσε η ίδια στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η παρέα της φαίνεται να την αποθεώνει για τον χορό της, ενώ της χτυπάει ρυθμικά παλαμάκια.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town