Ο διάσημος ράπερ ενσάρκωσε τον χαρακτήρα Ryuk ενώ η Φοξ εμφανίστηκε ως το Κόκκινο Μήλο, ως το «απαγορευμένο φρούτο» του. Tόσο η Φοξ όσο και ο Κέλι είχαν μοιραστεί προηγουμένως στιγμιότυπα από τα κουστούμια τους από το «Kill Bill».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town
Ο δρόμος για τους Ολυμπιακούς Αγώνες του Παρισιού είχε πολλά εμπόδια, όμως τέσσερις σπουδαίοι αθλητές με την bwin στο πλευρό τους θα είναι εκεί να απολαύσουν το ταξίδι. Καλή επιτυχία Άννα, Δώρα, Απόστολε, Ελίνα!
Με το CHAMPION JET 2 της SEAJETS μπορείς να επισκεφτείς διαδοχικά Σέριφο, Σίφνο και Μήλο πιο γρήγορα από ποτέ, και να έχεις μια μοναδική ταξιδιωτική εμπειρία.