Σε μια ανάρτηση που έκανε το βράδυ της Πέμπτης 2 Νοεμβρίου στο Instagram, η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς φίλους της μερικά στιγμιότυπα από τη βόλτα τους με γόνδολα, αλλά και το φιλί που αντάλλαξαν.
«Αυτό είναι ο έρωτας» έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσης.
Δείτε τις φωτογραφίες
Η παρουσιάστρια και ο σύζυγός της είναι στην Ιταλία αρκετές μέρες και εκείνη έχει δημοσιεύσει αρκετά στιγμιότυπα από τις βόλτες που έχει πάει και τα αξιοθέατα που έχει δει.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.