Τη Χριστίνα Χειλά Φαμέλη συνάντησαν οι τηλεοπτικές κάμερες, το βράδυ της Τρίτης στην επίσημη πρεμιέρα της παράστασης «Κάθε Πέμπτη κύριε Γκρην».
Η Αργυρώ του «Σασμού» μίλησε τόσο για τη δραματική σειρά, όσο και για το πώς διαχειρίζεται την αναγνωρισιμότητά της. «Δεν ισχύει ότι οι πιο δραματικές σκηνές που βλέπουμε είναι και οι πιο αστείες στα backstage. Ελπίζω να μην δούμε άλλα θανατικά. Αλλά δεν ξέρω κι εγώ κάτι άλλο να σας πω» είπε αρχικά.
Στη συνέχεια, η Χριστίνα Χειλά Φαμέλη σχολίασε αναφορικά με το πώς διαχειρίζεται τους φαν της: «Έχω έρθει κάποιες φορές σε αμηχανία, αλλά όχι σε δύσκολη θέση. Καμιά φορά μπορεί να μην έχεις διάθεση να μιλήσεις. Κι εγώ αρνούμαι αρκετές φορές να βγάλω φωτογραφίες με θαυμαστές. Κάποιες φορές δεν έχω όρεξη και δεν μπορώ να υποκρίνομαι στη ζωή μου».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town