Το παράπονό της εξέφρασε δημόσια η Ναταλί Κάκκαβα, για όσους δημοσιογράφους μπερδεύονται με το όνομά της.
Μέσω Instagram, έγραψε σε story, απευθυνόμενοι στους συναδέλφους της, ότι «αδικαιολόγητα μετά από τόσα χρόνια δεν κάνουν τον κόπο να με ρωτήσουν πού τονίζεται» το όνομα και το επίθετό της.
Πιο συγκεκριμένα, έγραψε:
«Μια θερμή παράκληση προς όλους τους συναδέλφους και μη, που δικαιολογημένα μπερδεύονται με το όνομα μου, αδικαιολόγητα όμως μετά από τόσα χρόνια δεν κάνουν τον κόπο να με ρωτήσουν πού τονίζεται, έτσι για την ορθότητα του θέματος.. Με λένε λοιπόν Ναταλί Κάκκαβα..
Ούτε Νάταλι ούτε Κακκαβά... Και θα σας δώσω μερικά παραδείγματα. Είναι σαν να σε έχουν βαφτίσει Ελένη και να σε αποκαλούν Ελενή,
Αντί για Σοφία-Σόφια. Αντί για Φαίη-Φαιή. Και πολλά άλλα λοιπά παραδείγματα.. Όχι τίποτε άλλο.. Αλλά ο συγχωρεμένος ο μπαμπάς μου είχε δώσει αγώνα τότε με τον ιερέα για να με βαφτίσει Ναταλί.. Την αγάπη μου».
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town