Το μουσικό event «The Secret Song» του Alpha που εντυπωσίασε τους τηλεθεατές στην πρεμιέρα, επιστρέφει την Κυριακή στις 21:00, με ακόμα περισσότερες εκπλήξεις, δυνατές συγκινήσεις και μοναδικές στιγμές με ξεχωριστά πρόσωπα.
Ανάμεσα στα πρόσωπα που θα καθίσουν στη λευκή πολυθρόνα του show, είναι ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης με το τραγούδι που τον σημάδευσε και η Σμαράγδα Καρύδη, με τη μελωδία που τη γυρίζει πίσω στα χρόνια της αθωότητας.
Μιλώντας στο protothema.gr, οι δύο ηθοποιοί σχολίασαν την εμπειρία τους και περιέγραψαν πώς ένιωσαν με τις εκπλήξεις που έζησαν στη σκηνή του «The Secret Song», που θα παρακολουθήσουμε την Κυριακή.
Κλείσιμο
Ο Κωνσταντίνος Μαρκουλάκης ανέφερε: «Ήταν πραγματική και απόλυτη έκπληξη αυτό που έζησα. Είχα τη χαρά να είναι πράγματι πολύ δικοί μου άνθρωποι αυτοί που συμμετείχαν στην έκπληξη και όλο αυτό που έφτιαξαν με συγκίνησε πραγματικά».
Ενώ, η Σμαράγδα Καρύδη σημείωσε από πλευρά της: «Ήταν πολύ συγκινητική η έκπληξη που μου έγινε, δεν θα πήγαινε ποτέ το μυαλό μου σε κάτι τέτοιο. Είδα πολύ αγαπημένα μου πρόσωπα στη σκηνή και ήταν πολύ όμορφο».
The Secret Song με την Ναταλία Γερμανού: Σε αυτή τη σκηνή, τα μυστικά είναι για να μοιράζονται!
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town