Η Δανάη Μπάρκα δημοσίευσε μέσω Instagram Stories μια στιγμή που είχε από την εκπομπή της Πέμπτης 23 Νοεμβρίου.
Στο πλατό του «Πάμε Δανάη», είχαν τοποθετηθεί γυμναστικά στρώματα με αφορμή ένα σχετικό θέμα στην εκπομπή με τη γιόγκα, και η παρουσιάστρια συμμετείχε κάνοντας ρόδα. Η Δανάη Μπάρκα πήρε φόρα, έκανε τροχό και όταν τα κατάφερε, οι συνεργάτες της, τη χειροκρότησαν.
Η ίδια δεν έκρυψε τη χαρά της που κατάφερε να κάνει ρόδα και άρχισε να πανηγυρίζει. Στο story που ανάρτησε, με χιουμοριστική διάθεση πρόσθεσε ένα εικονίδιο του Instagram, με τους κύκλους των Ολυμπιακών Αγώνων.
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.