Μαρία Μενούνος: Η ανάρτηση για την Ημέρα των Ευχαριστιών και την κόρη της - «Ευγνώμων για τη μεγαλύτερη ευλογία, την Αθηνά»
«Πάντα ευγνώμων στην όμορφη παρένθετη οικογένεια μας που μας βοήθησε να φέρουμε την Αθηνά στον κόσμο» αναφέρει
Η Μαρία Μενούνοςκαι ο Κέβιν Αντεργκάρο πριν λίγους μήνες υποδέχτηκαν στον κόσμο το πρώτο τους παιδί, μέσω παρένθετης μητέρας.
Η Ελληνοαμερικανίδα παρουσιάστρια έχει πλέον, ως προτεραιότητά της το παιδί της, ενώ φροντίζει να του αφιερώνει πολύτιμο χρόνο.
Η ίδια γιόρτασε τη φετινή Ημέρα των Ευχαριστιών μαζί με την οικογένειά της. Μάλιστα, φρόντισε να μοιραστεί τις σκέψεις της με το κοινό της.
Σε ανάρτηση που έκανε στο Instagram, δημοσίευσε μια σειρά με στιγμιότυπα με εκείνη, τον Κέβιν Αντεργκάρο και την κόρη τους.
Κλείσιμο
Στη λεζάντα της δημοσίευσης, έγραψε: «Χαρούμενη Ημέρα των Ευχαριστιών φίλοι! Έχω πάντα τόσα πολλά για τα οποία είμαι ευγνώμων, αλλά σήμερα θα είμαι ευγνώμων για τη μεγαλύτερη ευλογία μου, την Αθηνά. Πάντα ευγνώμων στην όμορφη παρένθετη οικογένεια μας που μας βοήθησε να φέρουμε την Αθηνά στον κόσμο. Σας αγαπάμε παιδιά τόσο πολύ. Αυτή είναι μια σειρά φωτογραφιών. Τις τράβηξα σήμερα το πρωί καθώς η Αθηνά μόλις τώρα άρχισε να μου τραβάει τα μαλλιά! Της είπα να μην τραβάει του μπαμπά. Δεν έχει αρκετά. Ελπίζω να έχετε όλοι μια ευλογημένη μέρα και αν βρεθείτε στη μέση των προκλήσεων της ζωής ή των καταιγίδων πιστέψτε με ξέρω πώς είναι αυτό. Σας στέλνω επιπλέον αγάπη. Ο Θεός να σας ευλογεί όλους».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.