Η Δέσποινα Μοιραράκη έδωσε συνέντευξη και μίλησε μεταξύ άλλων, για τη μάχη της με τα κιλά.
Η παρουσιάστρια κι επιχειρηματίας μίλησε στην εκπομπή «Πρωινό» κι αρχικά, αναφέρθηκε στο «Cash or Trash».
«Ήμουν σίγουρη για την εκπομπή, θα μας βλέπετε για πολλά χρόνια ακόμα. Δεν ασχολούμαι με τα νούμερα τηλεθέασης. Από τον σφυγμό του κόσμου αντιλαμβάνομαι ότι η εκπομπή πάει πάρα πολύ καλά», είπε αρχικά.
Glomex Player(40599w16ki4e70hs, v-cxh4q3qqta55)
Κλείσιμο
Στη συνέχεια, μίλησε για τα σχόλια του κόσμου σε ανθρώπους που έχουν παραπάνω κιλά. «Δεν πρέπει να λένε σχόλια για τα άτομα με παραπάνω κιλά. Όλοι έχουμε ψυχή. Εγώ είμαι μια παχουλή κι ώριμη γυναίκα, όλοι έχουμε ψυχή κι οι αδύνατοι κι αυτοί με τα παραπάνω κιλά», δήλωσε.
Πρόσθεσε επίσης: «Όλο το παλεύω με τα κιλά μου, δεν μπορώ να αντισταθώ στα γλυκά. Έφαγα πολλά γλυκά κι είπα "Δέσποινα τι έγκλημα κάνεις; Θα σε βλέπουν στην τηλεόραση και θα λένε ότι είσαι μια παχουλή κυρία". Η προσωπικότητα του ανθρώπου δεν μετριέται με τα κιλά. Την εκπέμπεις».
Τέλος, δήλωσε: «Πιστεύω ακόμα στον Άγιο Βασίλη. Θα του ζητούσα να μου φέρει το πραγματικό χαμόγελο στη ζωή μου».
Μία σπουδαία διάκριση που το κατατάσσει στα κορυφαία ξενοδοχειακά συγκροτήματα σε παγκόσμια κλίμακα απέσπασε το Nana Princess των Nana Hotels του Ομίλου Εταιρειών Καράτζη καθώς βραβεύτηκε από το TripAdvisor ως μία «Best of the Best» επιλογή.
Πάρο, Μήλο, Μύκονο, Νάξο, Σέριφο, Σίφνο; Όπου και όσο μακριά και αν ταξιδεύεις αυτό το καλοκαίρι, υπάρχει ένας απίστευτα πιο γρήγορος, πιο άνετος και πιο συναρπαστικός τρόπος για τα προσεγγίσεις.