Καθώς τα Χριστούγεννα πλησιάζουν, είναι ολοένα και περισσότεροι εκείνοι που ανεβάζουν στιγμιότυπα από τη διαδικασία στολίσματος ή τα ήδη στολισμένα τους σπίτια και μπαίνουν σιγά-σιγά σε εορταστική διάθεση.
Ανάμεσά τους είναι και ο Παντελής Τουτουντζής ο οποίος στόλισε το χριστουγεννιάτικο δέντρο στο σπίτι του και το μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς του φίλους.
Ο make-up artist, που συχνά αναρτά στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης οικογενειακές στιγμές, δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μία φωτογραφία με τον σύντροφό του και τα παιδιά τους, όπου ποζάρουν χαμογελαστοί μπροστά από το στολισμένο δέντρο.
«Καλά Χριστούγεννα. Αγάπη ανεμπόδιστη και άνευ όρων», έγραψε στην ανάρτησή του ο Παντελής Τουτουντζής.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town