Σε δηλώσεις που έκανε στις τηλεοπτικές κάμερες, η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου αναφέρθηκε στις φωτογραφίες που διατηρεί ακόμα στα κοινωνικά δίκτυα με τον πρώην σύζυγό της, Αριστομένη Γιαννόπουλο, ενώ διευκρίνισε πως δεν έχει κοινό τατουάζ με τον Στάθη Σχίζα. Από τη δική του πλευρά, ο πρώην νικητής του «Survivor» ξεκαθάρισε ότι δεν έχει υπάρξει καμία παρεξήγηση ανάμεσά τους.
«Το παρελθόν είναι ιερό, μου αρέσει να το στηρίζω, να στηρίζω κάθε επιλογή μου. Ό,τι κι αν έγινε, όπως κι αν έληξε, οπότε δεν μου αρέσει να το σβήνω. Δεν έχω κοινό τατουάζ με τον κύριο Στάθη Σχίζα. Με τον πρώην σύζυγό μου έχω ένα κοινό τατουάζ» είπε η Αλεξάνδρα Παναγιώταρου.
Glomex Player(eexbs1jkdkewvzn, v-cxnu8b4dscmp)
Κλείσιμο
Παράλληλα, ο Στάθης Σχίζας δήλωσε: «Μόλις μπήκα, δε πρόλαβα να μιλήσω στην Αλεξάνδρα. Δεν υπάρχει κάποια παρεξήγηση ανάμεσά μας, όλα καλά είναι. Δε ξέρω αν θα της στείλω για χρόνια πολλά στις γιορτές που είναι και τα γενέθλιά της. Σε ανθρώπινο επίπεδο είμαστε μια χαρά. Τώρα μιας και είναι εδώ, θα πάω να τη ρωτήσω αν είναι να της στείλω για χρόνια πολλά».
Όλα όσα πρέπει να κάνουμε για να παραμείνουμε ενυδατωμένοι και ασφαλείς όταν οι θερμοκρασίες είναι ιδιαίτερα αυξημένες – Η σημασία της ποιότητας του νερού.
Η δεύτερη κατά σειρά δράση του φετινού προγράμματος (2024) πραγματοποιήθηκε μεταξύ 21 και 24 Ιουνίου στη Σαντορίνη, συγκεντρώνοντας από ακτές και βυθούς το διόλου ευκαταφρόνητο μέγεθος των 306,5 κιλών απορριμμάτων.
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.