Στις 21 Νοεμβρίου το ζευγάρι των ηθοποιών υποδέχτηκε στον κόσμο την κόρη του.
Την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου, η Δανάη Μιχαλάκη δημοσίευσε μια φωτογραφία με την κόρη της, στο οποίο φαίνεται το μικρό χεράκι της να πιάνει το χέρι της ηθοποιού.
Λίγες ημέρες αφού είχε γεννήσει, η Δανάη Μιχαλάκη είχε κάνει μια ανάρτηση γράφοντας: «Στην κόρη μου: Σου έδωσα ζωή αλλά στα αλήθεια εσύ μου έδωσες την δίκη μου! Έναν καινούργιο κόσμο, τον δικό σου κόσμο που θα ανακαλύψουμε μαζί. Στον άντρα μου: Γιώργο μου. Αγάπη μου. Αν κάτι έκανα σωστό στη ζωή μου, είναι που σου έδωσα απλόχερα την καρδιά μου. Κάποτε σου έλεγα: Ή κανείς ή κι οι δύο μαζί. Τώρα λοιπόν είμαστε τρείς!».
Το στρατηγικό πλάνο της Coca-Cola Τρία Έψιλον βασίζεται στον ψηφιακό και τεχνολογικό μετασχηματισμό, και στοχεύει στη βιωσιμότητα και την ενίσχυση της κοινωνίας.