Αφιερωμένη στον Ανδρέα Μικρούτσικο είναι η εκπομπή «Super Κατερίνα» για την Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου.
Άνθρωποι από τον χώρο της τηλεόρασης και όχι μόνο μιλούν για την εμπειρία τους από συνεργασίες που είχαν και δεν έλειψαν οι εκπλήξεις στον παρουσιαστή. Ο Πρόδρομος Καθηνιώτης και ο Γιώργος Τσάκας μιλούν για τη γνωριμία τους με τον Ανδρέα Μικρούτσικο, 22 χρόνια μετά την πρεμιέρα του «Big Brother».
«Ο Ανδρέας με είχε στα όπα όπα τότε» είπε μεταξύ άλλων, ο πρώην παίκτης ριάλιτι.
Στη γραμμή, συνδέθηκε και ο νικητής του «Big Brother 1», Γιώργος Τσάκας και συνομίλησε με τον συμπαίκτη του και τον παρουσιαστή, χωρίς να λείψουν τα γέλια από την εκπομπή.
Το Manko Athens, η πολυαναμενόμενη νέα άφιξη του Οne&Only που έχει τη μοναδική ικανότητα να μεταμορφώνεται κατά τη διάρκεια της ημέρας, έχει ήδη γίνει talk of the town